زندگی روزانه

ایده‌های مبتکرانه اعلام خبر بارداری (قسمت دوم)، اعلام خبر بارداری در شبکه‌های اجتماعی

در قسمت اول این مقاله توضیحاتی در خصوص این که اعلام خبر بارداری به چه اشخاصی و با چه روش‌هایی انجام می‌شود، ارائه شد. در قسمت اول مقاله اعلام خبر بارداری گفتیم که شما می‌توانید خبر بارداری خود را به صورت حضوری یا با استفاده از امکانات شبکه‌های اجتماعی اعلام کنید. در قسمت اول ما به بررسی و معرفی ایده‌های خلاقانه برای اعلام خبر بارداری در مراسم و جشن‌های مختلف پرداختیم و در این مقاله قصد داریم تا ایده‌های جذاب اعلام خبر بارداری در شبکه‌های اجتماعی را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم.

ما در عصر دیجیتال زندگی می‌کنیم و اینترنت دنیای ما را دگرگون کرده است اگر چند دهه قبل تنها راه ارتباطی ما برقراری تماس تلفنی و یا ارسال فکس و نامه بود امروزه شیوه‌های اطلاع‌رسانی به طرز گسترده‌ای متحول شده‌اند. شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیس‌بوک، تلگرام، واتس اپ و … در کنار وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌ها مسیرهای جدیدی برای برقراری ارتباط با سایرین هستند. امروزه شما در کسری از ثانیه می‌توانید با میلیون‌ها نفر در سرتاسر جهان ارتباط برقرار کنید و این گستردگی شبکه‌های اجتماعی آن‌ها به محبوب‌ترین ابزار برای برقراری ارتباط بدل کرده است تا جایی که شما ممکن است حتی برای برقراری ارتباط با دوستان و همکاران و یا حتی اعضای خانواده خود از این امکانات استفاده کنید.

بسیاری از افراد زندگی خود را به صورت موازی در دنیای مجازی دنبال می‌کنند و زندگی برای آن‌ها مانند قرار گرفتن در یک نمایش خیالی است درست مانند آن چه که در مقاله سندرم ترومن برای شما تشریح کردیم. اگر چه به اشتراک گذاری جزئیات زندگی در شبکه‌های اجتماعی بسیار چالش‌برانگیز است اما همان طور که گفتیم به دلیل گستردگی و ارائه امکانات متنوع استفاده از این شبکه‌های اجتماعی طرفداران بسیاری دارد. از این رو بسیاری از خانواده‌ها از امکانات شبکه‌های اجتماعی برای اعلام خبر بارداری خود استفاده می‌کنند. تیم پینو بیبی در این مقاله شما را با ایده‌های جذاب اعلام خبر بارداری در شبکه‌های اجتماعی آشنا خواهد کرد اما پیش از آن از شما دعوت می‌کنیم تا مقاله مربوط به «آیا به اشتراک‌گذاری تصاویر کودکان در شبکه‌های اجتماعی مجاز است؟» را مطالعه کنید تا در این خصوص محتاط‌تر عمل کنید.

اعلام خبر بارداری در شبکه‌های اجتماعی

همان طور که گفتیم یکی از روش‌های جذاب و پرُکاربرد امروزی اعلام خبر بارداری در شبکه‌ها و رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیس‌بوک، تلگرام، واتس اپ و حتی تویتر (ایکس) است. اعلام خبر بارداری در این پلتفرم‌ها بیشتر مبتنی بر به اشتراک‌گذاری عکس به ویژه عکس‌های خلاقانه و مفهومی هستند. استفاده از فیلم و کلیپ کوتاه نوع دیگری از اعلام خبر بارداری در شبکه‌های اجتماعی است. در این مقاله ما قصد داریم تا شما را با طیف وسیعی از ایده‌ها جذاب و خلاقانه برای اعلام خبر بارداری در شبکه‌های اجتماعی آشنا می‌کنیم.

میوه‌ها و ارتباط آن‌ها با اندازه کودک شما

اگر تقویم هفته به هفته بارداری را در مجله اینترنتی پینو بیبی مطالعه کنید علاوه بر این که درباره اتفاق‌های هر هفته از بارداری، رژیم غذایی آن هفته، خودمراقبتی و مسئولیت‌‌های همسر آشنا می‌شوید می‌توانید مراحل رشد و نمو و تکامل نوزادتان را نیز پیگیری کنید. تیم متخصص پینو بیبی برای این که شما درک تجسمی خوبی از اندازه جنین داشته باشید هر هفته اندازه کودک را با یک میوه بیان کرده است مثلاً در هفته ۷ بارداری جنین شما اندازه یک بلوبری است و در هفته ۱۴ بارداری کوچولوی شما اندازه یک شلیل خوشمزه است. برای این که اندزاه کودک و معادل میوه‌ایی آن را بدانید می‌توانید مقالات رژیم غذایی سه ماهه اول، دوم و سوم بارداری را نیز مطالعه کنید. می‌توانید با در دست گرفتن یک میوه جلوی شکم‌تان یک عکس بگیرید و از دیگران بخواهید بگویند شما در هفته چندم بارداری هستید. بدین ترتیب علاوه بر این که خبر بارداری خود را افشا کرده‌اید به دیگران اعلام می‌کنید که در کدام هفته بارداری هم هستید و این یک روش خلاقانه و جالب است. می‌توانید هر هفته یک عکس با میوه متناسب با اندزاه کودک خود بگیرید و یک آلبوم زیبا از بزرگ شدن شکم و رشد جنین‌تان تهیه کنید.

میوه‌ها و ارتباط آن‌ها با اندازه کودک شما

کفش نوزاد و اعلام حضور او در خانواده

کفش‌های خودتان و همسرتان (اگر فرزند دیگری دارید؛ کفش‌های او) را در یک ردیف بچنید و در آخر کفش نوزاد را قرار دهید. یا از جوراب برای گرفتن این عس استفاده کنید، می‌توانید یک ست جوراب تهیه کنید و عکس بگیرید. می‌توانید در کپشن این پست بنویسید به نظرتون این عکس چه پیامی داره؟

کفش نوزاد و اعلام حضور او در خانواده

اعلامیه بارداری درست کنید

با استفاده از قالب‌ها و طرح‌های آماده در اینترنت می‌توانید یک اعلامیه بارداری خلاقانه و زیبا درست کنید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. اگر خودتان می‌توانید دست به کار شوید و طرح گرافیکی خاص خودتان را ایجاد کنید. می‌توانید از یک تابلو استفاده کنید و روی آن جملات بامزه‌ای مانند «ماجراجویی در تاریخ (تاریخ بارداری خود را در این جا یادداشت کنید) آغاز شده» و یا «خانواده ما در حال بزرگ شدن است» و یا جملات ساده‌ای مانند «ما داریم بچه‌دار می‌شیم» استفاده کنید و با این تابلو یا اعلامیه چند عکس زیبا بگیرید. خلاق باشید و چند ایده را باهم ترکیب کنید.

اعلامیه بارداری درست کنید

معادله ریاضی بنویسید

یکی از ایده‌های جذاب عکاسی استفاده از یک معادله ریاضی است، بله درست متوجه شدید یک معادله ریاضی؛ یک دیوار ساده را انتخاب کنید و یک علامت بزرگ بعلاوه (+) را روی آن بکشید سپس با فاصله یک علامت تساوی (=) بزرگ روی دیوار بکشید حالا خودتان و همسرتان در جای خالی بایستید و در مقابل علامت مساوی بنویسید ۳. این ایده خیلی جذاب است و به صورت غیر مستقیم نشان می‌دهد که شما یک کوچولوی نازنین را در بطن وجود خود دارید. اگر دوقلو یا چندقلو باردار هستید جلوی علامت بعلاوه تعداد فرزندان‌تان را بعلاوه عدد ۲ بکنید  بنویسید. 

معادله ریاضی بنویسید

ایده‌های فصلی را به کار بگیرید

هر فصل زیبایی‌های خاص خودش را دارد. از موهبت‌های خدادادی هر فصل استفاده کنید و خبر بارداری خود را منتشر کنید. اگر در فصل بهار می‌خواهید خبر بارداری خود را منتشر کنید می‌توانید از شکوفه‌های بهاری و گل‌های رنگارنگ بهاری برای گرفتن یک عکس زیبا استفاده کنید. می‌توانید با تعدادی گل پیام بچه‌دار شدن خود را روی چمن بنویسید. اگر در فصل تابستان قرار این خبر مهم را افشا کنید می‌توانید از آیتم‌های تابستانی مانند مایو، صندل، عینک آفتابی و یا یک پیراهن تابستانی استفاده کنید و عکس‌های بامزه‌ایی بگیرید. می‌توانید در حالی که روی ماسه‌های کنار ساحل دراز کشیده‌اید، روی صورت خودتان و همسرتان یک کلاه حصیری بگذارید و کنارتان یک کلاه حصیری کوچک قرار دهید به نشانه فرزندی که در آینده به جمع خانواده شما افزوده خواهد شد. همین ایده را با سایر آیتم‌ها هم می‌توانید پیاده‌سازی و اجرا کنید. اگر در فصل پاییز هستید می‌توانید از ایده هالووین استفاده کنید و یک کدو حلوایی بزرگ بردارید و داخل آن را خالی کنید و یک کدو حلوایی کوچک را در دل آن قرار دهید. یک ایده پاییزی دیگر می‌تواند استفاده از انار و خرمالو و یا سایر میوه‌های پاییزی باشد. ایده یلدایی نیز ایده جذابی است با دانه‌های انار بنویسید «سال بعد یلدا ما سه نفریم»؛ یا روی یک کدو تنبل بنویسید «یه کوچولو تو راهه». اگر در فصل زمستان هستید با برف‌ها یک دو آدم برفی بزرگ درست کنید و یک آدم برفی کوچولو را بین آن‌ها قرار دهید و یک تابلو در دستان آدم برفی قرار دهید، روی تابلو می‎توانید پیام دلخواه‌تان را بنویسید و یا تاریخ تولد نوزاد را ذکر کنید.  

ایده‌های فصلی را به کار بگیرید

بیبی‌چینو سفارش دهید

بیبی‌چینو «Babyccino» ایده جذابی است برای زوج‌هایی که عاشق رفتن به کافه هستند و قرارهای مهم خود را در کافی‌شاپ برگزار می‌کنند. اگر دوستدار قهوه هستید یک فنجان بزرگ کاپوچینو برای خودتان و یک فنجان دیگر برای همسرتان سفارش دهید و یک فنجان کوچک اسپرسو نیز سفارش دهید آن‌ها را روی میز چیدمان کنید و چند عکس زیبا بگیرید. آن را به اشتراک بگذارید و از فالوورهای خود بخواهید برای شما آن چه از عکس دریافته‌اند را کامنت کنند.

بیبی‌چینو سفارش دهید

پوستر فیلم بسازید

اگر جزو آن دسته از زوج‌هایی هستید علاقه زیادی به فیلم و تئاتر و سینما دارید، دست به کار شوید و پوستر فیلم زندگی خودتان را تهیه کنید. سوپراستار این فیلم رمانتیک و جذاب کوچولوی شماست که قرار است به زودی به جمع خانوده شما اضافه شود. می‌توانید خلاقیت به خرج دهید و به جای اسم بازیگران نام خودتان، همسرتان و کوچولوی خود را بنویسید و تاریخ اکران را زمان تولد کودک درج کنید. می‌توانید حتی خلاق‌تر باشید و بخشی‌های از فیلم عروسی، فیلم‌های دو نفره بعد از ازدواج خود را ادیت کنید و یک کلیپ کوتاه درست کنید و در انتها با گذاشتن عکس سونوگرافی و یا چند آیتم کودکانه فیلم خود را کامل کنید.

پوستر فیلم بسازید

با کالسکه کودک ژست بگیرید

اگر برای کودک خود سیسمونی تهیه کرده‌اید و در آیتم‌های خریداری شده کاسلکه کودک هست می‌توانید کلی عکس زیبا با کالسکه بگیرید و در شبکه‌های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. اگر هنوز کالسکه نخریدید می‌توانید از یکی از دوستان خود آن را قرض بگیرید و یا به یک فروشگاه بروید و از مسئول آن جا خواهش کنید اجازه دهد که شما چند عکس با کاسلکه بگیرید. شاید والدین شما کالسکه قدیمی بچگی شما رار هنوز داشته باشند از آن‌ها در این خصوص سوال کنید و چند عکس با افکت‌های قدیمی بگیرید و خبر بارداری خود را منتشر کنید. 

با کالسکه کودک ژست بگیرید

مامان و بابای گرفتار

در حالی که در حال چیدمان اتاق کودک هستید و یا در حال تا کردن لباس‌های نوزادی فرزندتان هستید ظاهر خود را خسته نشان دهید و یک لیوان که روی آن نوشته مامان را در دست بگیرید و یا در حالی که پشت به پشت همسرتان به هم تکیه داده‌اید و وسالی نوزاد دور و برتان ریخته شده لیوان مامان و بابا را در دست بگیرید و یک عکس بامزه بگیرید.   

شمارش معکوس را شروع کنید

در استوری اینستاگرام یا تلگرام و یا در استوس واتس اپ روزشمار بگذارید و هر روز با گذاشتن یک عکس زیبا از شکم‌تان و یا ایتم‌های خریداری شده برای سیسمونی نوزاد و یا ایده‌هایی که در این مقاله ذکر شده است یک عکس جذاب را استوری کنید و روزشمار خود را تا لحظه موعود یعنی زایمان و تولد نوزاد ادامه دهید.

از علامت به دست‌انداز نزدیک می‌شوید استفاده کنید

کمی خلاق باشید و با استفاده از علائم رهنمایی و رانندگی چند عکس بامزه بگیرید. روی زمین دراز بکشید و اجازه بدهید شکم بزرگ شما خودنمایی کند. یک ماشین کوچک روی شکم خود قرار دهید و با دستی که مخالف جهت دوربین است یک تابلو به دست اندزا نزدیک شوید را در دست بگیرید و آن را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دست در دست هم

درحالی که لباس یا کفش‌های نوزاد را در دستان‌تان دارید دستان خود را در دست شریک زندگی خود قفل کنید و یک عکس زیبا بگیرید و آن را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دست در دست هم

حباب فکر بسازید

روی زمین بنشنید و ژست فکر کردن بگیرید مثلاً انگشت خود را کنار لب‌تان قرار دهید و گردن‌تان را به سمت بالا کج کنید و به حباب خیالی بالای سرتان خیره شوید. حالا با استفاده از ابزارهای گرفایکی یک حباب بالای سرتان بکشید و داخل آن جملات بامزه‌ای مانند «چطور باید پوشک رو عوض کنم»، «اگر نی‌نی گریه کرد یعنی گشنه است یا جاش رو خیس کرده؟؟؟» و جملاتی مانند این و آن را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا دنبال کنندگان شما حدس بزنند چه اتفاق بزرگی در حال وقوع است.

حباب فکر بسازید

یکی اینجا هست که به کمک نیاز داره

یک عکس بگیرید و در حالی که کمی کلافه به نظر می‌رسید یک شیشه شیر یا پوشک را در دست بگیرید، روی عکس بنویسید اینجا کسی هست که به کمک نیاز داره و بنویسید چطور باید پوشک را عوض کرد و یا چطور باید شیرخشک را آماده کرد؟

شما استاد هستید

بعد از گرفتن چند عکس که نشان دهنده استصیال و کلافگی است حالا می‌توانید یک عکس دیگر به اشتراک بگذارید و یک ژست مغرروانه بگیرید و در حالی که همه چیز در صحنه عکاسی مرتب است و همه چیز در جای خود قرار دارد بنویسید «استاد در تعویض پوشک» یا «آموزش رایگان رمزگشایی از گریه نوزاد» و جملات بامزه‌ای مانند این. بدین ترتیب مخاطبان خود را در خبر بارداری خود به نحوی خلاقانه و جذاب دخیل کرده‌اید. مطمئن کامنت‌های جالبی دریافت خواهید کرد.  

در حال ساخت

یک لباس بپوشید که برآمدگی شکم شما را نمایان کند و از همسرتان بخواهید یک تابلو در درست بگیرید مانند تابلوهای مهندسان ساختمان و روی آن بنویسد «در حال ساخت». برای این که صحنه بامزه‌تر و واقعی‌تر به نظر برسد می‌توانید دو کلاه ایمنی ساختمان نیز روی سرتان بگذارید و چند خط‌کش و خودکا و کاغذ نیز در پس زمینه تصویر قرار دهید تا عکس جالب‌تر شود.

در حال ساخت

نان در فر

ایده نان در فر یک ایده کلاسیک و جذاب است جلوی فر در آشپزخانه بایستید و یک عکس بگیرید و روی آن بنویسید نان در فر در حال پختن است. اجازه دهید معنای استعاری این عکس را فالوورهای شما حدس بزنند. بعد از انتشار این عکس در پست‌های بعدی می‌توانید از ایده «معادله ریاضی» و یا «دست در دست هم» را در بالا توضیح داده شد به کار بگیرید و خبر بارداری خود را بعد از به چالش کشیدن ذهن فالوئرهای خود آشکار کنید. 

نان در فر

غذای کودک میل کنید

شما و همسرتان باید یک پیش‌بند ببندید و غذای کودک مانند سرلاک، فرنی یا حریره بادام درست کنید و عکس بگیرید. بد نیست مقداری غذا روی پیش‌بند وی ا حتی صورت‌تان بریزید. مطمئناً پیام‌های بامزه‌ای از سوی مخاطبین خود دریافت خواهید کرد.

ماهیگیری کنید

کنار یک رودخانه بروید و یک قلاب ماهیگیری در دست بگیرید و در حالی که شما و همسرتان روی شن‌های کنار رودخانه دراز کشیده‌اید یک لنگه کفش نوزاد یا یک لباس نوزاد را از قلاب آویزان کنید و اجازه بدهید بقیه با این عکس زیبا متوجه خبر بارداری شما بشوند و پیامهای تبریک به سمت شما روانه شود. اگر چوب ماهیگیری ندارید از یک شاخه درخت استفاده کنید و اگر رفتن به رودخانه برای‌تان مقدور نیست کنار یک حوض و یا حتی وان حمام هم می‌توانید این عکس را بگیرید مهم ژست جذابی است که شما در عکس خواهید گرفت.

کوهنوردی کنید

اگر شما و همسرتان اهل رفتن به کوه و ورزش کردن هستید، می‌توانید کوله‌پشتی‌های کوهنوردی خود را بپوشید و یک کوله پشتی کوچک را بین خودتان و همسرتان نگه دارید و بالای آن بنویسید «فتح یک قله جدید» و یا «ماجراجویی جدیدی آغاز شد» و بدین نحو خبر باردرای خود را اعلام کنید.

یک نهال بکارید

ایده خوبی است که زمانی که متوجه باردرای خود شدید به نشانه یادگاری و شکرگزاری یک نهال کوچک به یاد فرزندتان در زمین بکارید. می‌توانید بین دو درخت بزرگ یک نهال کوچک بکارید و زیر آن بنویسد جوانه کوچکی در حال ریشه دادن است. اگر کاشت نهال برای شما مقدور نیست می‌توانید دو گلدان بزرگ به همراه یک گلدان کوچک تهیه کنید و این ایده را پیاده‌سازی کنید.

بند رخت لباس نوزاد

یک ایده ساده اما زیبا و شیک استفاده از یک بند رخت است. یک طناب کوچک را در گوشه‌ای از خانه وصل کنید و به وسیله چند گیره کوچک چند لباس نوزادی مانند جوراب، سرهمی، کفش و … را از آن آویزان کنید. می‌توانید عکس سونوگرافی را هم با گیره از بند آویزان کنید و یا یک روی یک کاغذ یک پیام زیبا بنویسید و آن را کتنار لباس‌ها آویزان نمایید.

بند رخت لباس نوزاد

در حال بارگذاری

ایده Loading … و یا در حال بارگذاری … برای اعلام خبر بارداری برای والدینی که شغل‌شان به نحوی با کامپیوتر و رایانه در ارتباط است ایده خوبی است. شما می‌توانید با توجه به شغل و حرفه‌ای که دارید خبر بارداری خود را منعکس کنید. مثلاً برای آشپزها ایده «نان در فر» مناسب است و یا برای مهندسان ایده «در حال ساخت» ایده خوبی است. همینطور ایده «کوله پشتی» برای ورزشکاران. این ایده‌ها می‌توانند به اندازه همه مشاغل دنیا گسترده و جذاب باشند فقط کافی است کمی خلاقیت و ابتکار خود را به خدمت بگیرید.

در حال بارگذاری

کتاب داستان بخوانید

اگر جزو آن دسته افراد باسلیقه‌ایی هستید که متاب‌های دوران کودکی خود را هنوز دارید یک ایده جذاب برای اعلام خبر بارداری استفاده از این کتاب‌هاست. در حالی که لباس‌های رنگارنگ و شادی پوشیده‌اید و مانند کودکان پاهای خود را بالا نگه داشته‌اید کتب داستان مورد علاقه کودکی خود را در دست بگیرید و بخوانید و از یک عکس زیبا بگیرید. دیدن لباس‌های رنگی، ژست کودکانه و کتاب داستان ذهن مخاطبین شما را به سمت خبر و اتفاق مهمی که در حال وقوع است سوق خواهد داد.

اعلام بارداری در شبکه‌های اجتماعی-کتاب داستان بخوانید

صندلی‌های راحتی در غروب آفتاب

اگر می‌توانید برای سفر ماهگرد بارداری خود یک سفر به ساحا دریا را برنامه‌ریزی کنید. دو صندلی راحتی کنار ساحل بگذارید و شما و همسرتان روی آن دراز بکشید و در بین دو صندلی بزرگ خود یک صندلی کوچک قرار دهید که نشانه آمدن یک عضو جدید است و قرار است غروب‌های عاشقانه دو نفره شما را سه نفره کند.

معمای کلمات

برای هر کدام از فالوئرها وفادار و صمیمی خود یک معما بفرسیتد و از آن‌ها بخواهید آن را حل کنند آخرین حرف یا اولین حرف جواب معما را انتخاب کنید و با آن‌ها یک جمله بسازید مانند «یک کوچولو در راهه» و یا «ما داریم بچه‌دار میشیم» از فالوئرهای خود بخواهید در یک زمان مشخص همگی جواب‌های معماهای خود را استوری کنید. استوری فالوئرهای خود را به ترتیب استوری کنید و از مخاطبین خود بخواهید با کنار هم قرار دادن حروف پیام موجود را حدس بزنند و هر کس اولین حدس درست را ارائه کرد به او یک هدیه بدهید.

از لوگوی «به زودی …» استفاده کنید

استفاده از لوگوی «Coming Soon …» و یا «به زودی …» یک ایده باحال و جذاب دیگر است. در حالی که یک لباس نوزادی در دست دارید روبه‌روی دوربین بایستید و از همسرتان بخواهید تابلوی «Coming Soon …» را درست بگیرید و یک عکس بگیرید. می‌توایند کمی مرموزانه‌تر رفتار کنید و تابلوی «به زودی …» را در دست بگیرید و چند آیتم نوزادی را در پس زمینه و در قاب تصویر قرار دهید و از مخاطبین خود بخواهید حدس بزنند به زودی چه اتفاقی خواهد افتاد.

اعلام بارداری در شبکه‌های اجتماعی-از لوگوی «به زودی ...» استفاده کنید

صندلی کودک

دیر یا زود شما به یک صندلی کودک نیاز خواهید داشت پس بد نیست که آن را تهیه کنید و چند عکس جذاب باآن بگیرید. مثلاً دو صندلی پایه بلند اپن آشپزخنه را در یک بکگراند زیبا بگذارید و شما و همسرتان روی آن بنشیند و صندلی کودک را بین خودتان قرار دهید طوری دوربین را تنظیم کنید که پاهای صندلی در تصویر باشد و لزومی ندارد بلاتنه شما به طور کامل در تصویر باشد. اگر قصد خرید صندلی ککودک را ندارید می‌توانید در یک رستوران این کار را انجام دهید. امروزه اکثر رستوران‌ها صندلی کودک دارند غذای خود را سفارش دهید و برای دقایقی صندلی کودک را از مسئول سالن قرض بگیرید و چند عکس زیبا بگیرید.

دوچرخه و سه چرخه

اگر اهل دوچرخه‌سواری هستید دوچرخه خودتان و همسرتان را در یک منظره زیبا قرار دهید و یک سه چرخه نیز ماین این دوچرخه قرار دهید و یک عکس بگیرید. می‌توانید سوار دوچرخه شوید و در حالی که سه چرخه مابین شماست به عقب و سمت دوربین برگردید و به سه چرخه اشاره کنید. می‌توانید روی سه چرخه یک عروسک پوولیشی قرار دهید و روی آن یک پیام بگذارید مانند «منتظرتیم».

اعلام بارداری در شبکه‌های اجتماعی-دوچرخه و سه چرخه

روی ماسه یا شن بنویسید

در مقاله مربوط به سفر ماهگرد گفتیم که انتخاب با شماست دوست دارید به کویر سفر کنید و یا به ساحل دریا، فرقی نمی‌کند مهم این است که شما شاد و راحت باشید و عکاسی را فراموش نکنید. اگر به مناطق ساحلی می‌روید با یک تکه چوب روی ساحل دریا خبر بارداری خود را اعلام کنید. اگر به کویر می‌روید روی شن‌های کویر خبر بارداری خود را برملا کنید. خلاقیت به خرج دهید و با چند آیتم کودکانه عکس را هیجان‌انگیزتر کنید. از لحظه حکاکی روی شن و ماسه فیلم بگیرید و این لحظات خاطره‌انگیز را ثبت کنید.

اعلام بارداری در شبکه‌های اجتماعی-روی ماسه یا شن بنویسید

ایده ولنتاینی

اگر اعلام خبر بارداری شما با روز ولنتاین مصادف شده است، از این حسن تصادف استفاده کنید و با استفاده از آیتم‌های ولنتاین مانند گل، شکلات و عروسک پولیشی این خبر مهم را آشکار سازید. می‌توانید یک عروسک پولیشی قرمز بگیرید و روی یک قلب قرمز بنویسید «میشه خاله من باشی» یا «مامان بزرگ من میشی» یک عکس بگیرید و به این نحو ضمن اعلام خبر بارداری خو کسی را خیلی دوست دارید غافلگیر کنید. می‌توانید چند خرس کوچک قرمز بخرید و با نوشتن پیام‌هایی مانند «میشه خاله، عمو، عمه، دایی و … من بشی» آن‌ها را برای افراد مختلف ارسال کنید و از آن‌ها بخواهید پاسخ خود را به کوچولوی شما پشت همان کارت قلبی قرمز رنگ بنویسند و برای شما عکس بگیرند و ارسال کنند. بدین ترتیب ولنتاین خود را با اعلام خبر بارداری خود خاص و به یادماندنی کنید.

کمپ و ایده چادر مسافرتی

شاید دوست داشته باشید در روزهای بارداری خود یک شب را با همسرتان در یک فضای باز کمپ کنید. چادر خود را برپا کنید و چای ذغالی را آماده کنید. صندلی‌های خود را مقابل چادر قرار دهید و یک آتش کوچک بر پا کنید. می‌توانید روی آتش بلال درست کنید و یا سیخ‌های کباب و جوجه کباب را روی آتش بگذارید. حالا یک چادر کوچک کنار چادر خود برپا کنید. طرز ساخت چادرهای کوچک کودکانه را می‌توانید در اینترنت پیدا کنید. می‌توانید روی چادر کودکانه یک کاغذ بچسبانید و روی آن بنویسید «خیلی زود کمپ دو نفره ما شلوغ میشه» یا بنویسید «اینجا جایی هست که قراره سه تایی کمپ کنیم» و بدین ترتیب خبر بارداری خود را به نحوی غیرمستقیم اعلام کنید.

توپ ورزشی و شکم برآمده شما

یک تی‌شرت خریداری کنید که روی آن عکس یکی از توپ‌های ورزشی باشد، تی‌شرت را بپوشید و اجازه دهید توپ ورزشی روی تی‌شرت با برآمدگی شکم شما قلمبه و برآمده شود. اگر چنین تی‌شرتی پیدا نکردید می‌توانید به راحتی آن را سفارش دهید امروزه چاپ طرح مورد نظر روی تی‌شرت کار روتین و قابل انجامی است. می‌توانید از طرح‌های بانمک و جذاب موجود در اینترنت و یا پینترست برای انتخاب عکس و طرح مورد نظر خود استفاده کنید. 

روبان را باز کنید

یک پست بگذارید و بنویسید یک هدیه دارید. در پست بعدی یک عکس از خودتان بگذارید که یک لباس گشاد پوشیده‌اید و دور کمر و شکم خود یک روبان قرمز بسته‌اید. در پست بعدی روبان را باز کنید و اجاز بدهید برآمدگی شکم‌تان خودنمایی کند. این ایده برای غافلگیری افراد خانواده و دوستان بسیار جذاب است.

از بلوک حروف استفاده کنید

با همسرتان روی یک زیرانداز بنشیند و بلوک‌های حروف را دور خودتان بریزید به آرامی بلوک حروف را کنار هم بچینید و پیام خود را آشکار کنید: «ما نی‌نی دار شدیم» و یا «ما داریم بچه‌دار میشیم». از نفر سومی بخواهید از این فعالیت شما فیلم بگیرد و این فیلم را در شبکه‌های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

نقاشی روی شکم برآمده

ایده‌های زیادی برای نقاشی روی شکم وجود دارد. برای نقاشی روی شکم از رنگ‌های اکریلیک مجاز استفاده کنید که تاییدیه وزرات بهداشت را دارند و بعد از گرفتن چند عکس به حمام بروید و طرح‌ها را از روی شکم خود پاک کنید. این ایده یکی از پُرکاربردترین ایده‌ها برای اعلام خبر بارداری است.

اعلام بارداری در شبکه‌های اجتماعی-نقاشی روی شکم برآمده

تی‌شرت سوپرایز بپوشید

امروزه تی‌شرت‌های با عنوان «مامان» و «بابا» در فروشگاه‌های اینترنتی بسیار زیاد هستند و شما به راحتی می‌توانید این تی‌شرت‌ها را سفارش دهید و چند عکس زیبا برای اعلام خبر بارداری خود بگیرید که نشان می‌دهد شما در شرف پذیرفتن نقش والدین هستید.

اعلام بارداری در شبکه‌های اجتماعی- تی‌شرت سوپرایز بپوشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *