دسته‌بندی نشده

راهکارهای سریع‌تر باردار شدن

راهکارهای سریع‌تر باردار شدن و استرس

باردار شدن کاری ست که اگرچه معمولاً بدون برنامه‌ریزی خاصی انجام می‌شود، اما همیشه هم این‌طور نیست. مثلاً در سال‌های گذشته شاهد این بودیم که تقاضا برای به دنیا آوردن کودک در تاریخ ۹۹/۹/۹ بسیار زیاد بود. حالا در ادامه می‌خواهیم به این موضوع بپردازیم که برای سریع‌تر باردار شدن چه راهکارهایی وجود دارد. پیشنهاد می‌دهیم که شما هم ادامه مطالب را از دست نداده و با ما همراه باشید.

راهکارهای سریع‌تر باردار شدن

معاینه فراموش نشود

خوب باید بگوییم مهم نیست شما برای بارداری خود برنامه‌ریزی می‌کنید، یا نه! شما باید به‌صورت منظم تحت معاینه قرار بگیرید. اگر قصد دارید، روزی مادر شوید، باید از زمانی که در سن بارداری قرار می‌گیرید، به‌صورت منظم چکاب شوید.

توجه داشته باشید که در بعضی از موارد علت عدم بارداری ساده‌تر از چیزی است که تصور می‌کنید. در بعضی از موارد هم ممکن است یکی از زوجین به بیماری خاصی مبتلا شده باشند. تشخیص به‌موقع و درمان سریع باعث می‌شود که در نهایت شما بارداری سریع‌تری هم تجربه کنید.

به همین دلیل قبل از اینکه در مورد راهکارهای سریع‌تر باردار شدن، مطالبی را بیان کنیم، باید بگوییم که معاینه منظم را نباید فراموش کنید. این معاینه باید زیر نظر یک پزشک متخصص انجام گیرد. توجه داشته باشید که این معاینات هزینه چندان زیادی ندارند. این در حالی است که اگر شما مشکلی داشته باشید و به موقع تشخیص داده نشود، باید هزینه زیادی را برای درمان بپردازید.

معاینه فراموش نشود

راهکارهای سریع‌تر باردار شدن

حالا نوبت به موضوع اصلی این مطلب رسیده است، چطور می‌توانیم سریع‌تر باردار شویم. در ادامه راهکارهایی را شرح می‌دهیم که شاید به ظاهر ساده باشند، اما تأثیر بسیار زیادی دارند. در ابتدا باید به این نکته بسیار مهم دقت داشته باشید.

سلامت شما و همسرتان مهم‌ترین عامل برای یکی بارداری سریع و سالم است. یعنی مهم نیست که از راهکارهای سریع‌تر باردار شدن، چند مورد را انجام می‌دهید، مهم این است که شما دو نفر سالم باشید. در غیر این صورت، باردار شدن اصلاً کار ساده‌ای نخواهد بود.

 • ورزش کنید

بله کاملاً درست خواندید! برای سریع‌تر باردار شدن هم شما باید ورزش کنید. ورزش کردن جزء کارهایی است که هرچه از فواید آن و تأثیرات مثبتش بر روی بدن بگوییم، باز هم نتوانسته‌ایم حق مطلب را به‌خوبی ادا کنیم. ورزش کردن بر روی میزان اسپرم‌ها و همچنین سلامت تخمک تأثیر بسیار زیادی دارد.

علاوه بر این مورد باید بگوییم که اضافه وزن یا لاغر بودن از مواردی هستند که می‌توانند بر روی باروری تأثیر منفی داشته باشند. اگر شخصی دچار اضافه وزن یا کمبود وزن باشد، نسبت به شخصی که وزن نرمالی دارد، شانس کمتری برای بارداری خواهد داشت.

ورزش کردن یکی از کارهایی است که باعث می‌شود شما وزن نرمالی داشته باشید. حتماً این موضوع را میدانید که امروزه ورزش کردن فقط برای کاهش وزن نیست. تعداد کسانی که ورزش را برای اضافه وزن انتخاب می‌کنند، هرروز بیشتر می‌شود. دلیل این کار هم تأثیر بسیار مثبت ورزش بر روی افزایش وزن است.

 • رژیم غذایی سالم

منظور از رژیم غذایی سالم اصلاً آن چیزی نیست که تصور می‌کنید. هر زمانی که در مورد رژیم غذایی صحبت می‌کنیم، ناخودآگاه یاد برنامه‌های سخت غذایی می‌افتیم. مثلاً صبحانه یک کف دست نان، نهار چهار قاشق برنج بدون روغن و… اکثر ما رژیم را با همین توضیحات می‌شناسیم، درصورتی‌که منظور ما این‌طور چیزی نیست.

رژیم غذایی سالم یعنی مواظب غذا خوردنتان باشید. از سبزیجات و میوه‌ها به‌اندازه کافی در طول روز مصرف کنید. خوردن گوشت بیش‌ازحد ضررهای زیادی دارد، نشاسته و کربوهیدرات نباید به مقدار زیاد مصرف شود. چربی‌ها می‌توانند ضررهای بسیار زیادی داشته باشند. توجه به همین موارد ساده، سبب می‌شود که شما رژیم غذایی خوبی داشته باشید.

 • سیگار را کنار بگذارید

شاید برای شما جالب باشد که مصرف دخانیات و همین‌طور مواد مخدر می‌تواند آسیب‌های بسیار زیادی را به سلامت شما وارد کند. این آسیب‌ها می‌توانند تأثیرات مخربی هم بر روی بارداری شما خواهد داشت. سیگار کشیدن و به‌طورکلی مصرف هر نوع ماده مخدر و دخانیات باعث می‌شود که تولید اسپرم و همچنین تخمک روند منفی داشته باشید.

به همین دلیل یکی از بهترین و البته مؤثرترین راهکارهای سریع‌تر باردار شدن، این است که سیگار، قلیان و هر ماده دخانیاتی و مخدر را کنار بگذارید. این کار نه‌تنها برای سلامت خودتان مفید است، بلکه باعث می‌شود که نوزاد سالم‌تری هم داشته باشید.

 • مشروبات الکی را فراموش کنید

در مورد شراب قرمز خاصیت‌های بسیار زیادی ذکر شده است که باید بگوییم همگی آن‌ها صحیح هستند. حالا این در حالی است که دیگر مشروبات الکی مانند ویسکی، ودکا و… نه‌تنها خاصیت چندانی ندارند، بلکه تأثیرات منفی بر روی سلامت شما و همچنین سلامت اسپرم‌ها و تخمک‌های شما و همسرتان خواهند داشت.

اگر می‌خواهید اسپرم و تخمک سالمی داشته باشید، هرزمانی که خواستید، بچه‌دار شوید و درنهایت نوزاد شما سالم باشد، توصیه می‌کنیم که مصرف مشروبات الکی را فراموش کنید. مهم نیست که شما خانم هستید یا آقا، مشروبات الکی تأثیرات منفی بر روی دستگاه تولیدمثل شما می‌گذارند.

 • مصرف کافئین را کم کنید

کافئین را با چای و قهوه می‌شناسیم. شاید برای شما جالب باشد که میزان کافئین موجود در چای از کافئین قهوه بیشتر است. مصرف بیش‌ازاندازه کافئین می‌تواند تأثیرات مخربی بر روی بارداری شما داشته باشند. البته نیازی نیست که کافئین را برای همیشه کنار بگذارید، مصرف آن را کم کنید و از زندگی لذت ببرید.

 • در زمان تخمک‌گذاری رابطه داشته باشید

مهم‌ترین موضوعی که برای بارداری باید به آن دقت داشته باشید، این است که سلول تخمک باید با یکی از سلول‌های اسپرم ادغام شوند. حالا اگر رابطه جنسی شما در زمانی باشد که تخمکی در وازن وجود ندارد، اسپرم با چه چیزی باید ترکیب شود؟!

توصیه می‌کنیم که زمان تخمک‌گذاری خود را مشخص کنید. به یاد داشته باشید که اگر می‌خواهید باردار شوید، باید در یکی از این روزها، رابطه جنسی داشته باشید. در ادامه اطلاعات بیشتری در مورد مشخص کردن زمان تخمک‌گذاری و همچنین راهکارهای سریع‌تر باردار شدن ارائه خواهیم داد.

راهکارهای سریع‌تر باردار شدن

زمان تخمک‌گذاری چطور مشخص می‌شود؟

در مطالب بالا گفتیم که یکی از بهترین روش‌هایی که می‌توان شاهد بارداری سریع بود، این است که در زمان تخمک‌گذاری رابطه جنسی داشته باشید. حالا یک سؤال بسیار مهم پیش می‌آید، زمان تخمک‌گذاری چطور مشخص خواهد شد؟

خوب برای این کار شما ابتدا باید عادت ماهیانه منظمی داشته باشید. در بعضی از موارد شاهد این هستیم که به دلایل مختلف خانمی عادت ماهیانه منظمی ندارد. خوب این شخص هرچه تلاش کند، باز هم نمی‌تواند تاریخ تخمک‌گذاری خود را مشخص کند و دلیل آن هم مشخص است.

تخمک‌گذاری بعد از عادت ماهیانه و قبل از عادت ماهیانه بعدی رخ می‌دهد. حالا اگر شما تاریخ دقیق عادت ماهیانه خود را ندارید، چطور می‌خواهید تاریخ تخمک‌گذاری را مشخص کنید؟! طبیعتاً این کار امکان‌پذیر نخواهد بود.

حالا اگر عادت ماهیانه منظمی دارید، باید در یک تقویم روزها را مشخص کنید. بین روز دوازدهم تا شانزدهم قبل از عادت ماهیانه بعدی، تخمک‌گذاری انجام می‌شود. حالا حتماً این سؤال برای شما هم پیش آمده که چرا نسبت به عادت ماهیانه بعدی تخمک‌گذاری را مشخص می‌کنیم.

در پاسخ باید بگوییم که عادت ماهیانه برای تمام خانم‌ها یک دوره ثابت نیست. مثلاً ممکن است برای خانمی سه روزه و برای خانم دیگری یک هفته به طول انجامد. به همین دلیل بهترین روش برای مشخص کردن تاریخ تخمک‌گذاری محاسبه آن نسبت به عادت ماهیانه بعدی است.

همان‌طور که در مطالب بالا هم گفتیم، برای باردار شدن، سلول تخمک و اسپرم باید با یکدیگر ادغام شوند. حالا اگر این سلول تخمک وجود نداشته یا ضعیف باشد، پس نمی‌تواند به‌خوبی با اسپرم ترکیب شود. در نتیجه شاهد بارداری نخواهیم بود.

تغذیه مناسب و راهکاری سریع‌تر باردار شدن

در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم که یکی از راهکارهای سریع‌تر باردار شدن، داشتن تغذیه مناسب است. همان‌طور که گفتیم برای یک تغذیه مناسب لازم نیست رژیم‌های غذایی سخت و طاقت‌فرسا را رعایت کنید. در اینجا می‌خواهیم به این موضوع اشاره کنیم که برای بارداری بدن شما به چه مواد معدنی نیاز دارد.

شما می‌توانید خوراکی‌های حاوی این مواد معدنی را در برنامه غذایی خود قرار بدهید. در بسیاری از موارد هم می‌بینیم که مواد معدنی موجود در خوراکی‌ها به‌ دلایل مختلفی از بین می‌روند. به همین دلیل برای تأمین این مواد معدنی به مصرف مکمل‌های خوراکی نیاز خواهیم داشت. در ادامه اطلاعات بیشتری را ارائه خواهیم داد.

 • مصرف اسیدفولیک

اسیدفولیک تأثیر مثبتی بر روی بارداری شما و نتیجه بارداری خواهد داشت. اسیدفولیک در سبزیجات به میزان بسیار زیادی وجود دارد. اگر پزشک تشخیص داد که بدن شما کمبود اسیدفولیک دارد، باید از مکمل‌های خوراکی استفاده کنید.

 • نوشیدن آب را فراموش نکنید

همه ما میدانیم که ما انسان‌ها به روزانه دو لیتر آب نیاز داریم، اما سؤال مهم اینجاست که واقعاً چند درصد از ما این مقدار آب را می‌نوشیم؟ خوب باید بگوییم که یکی از راهکارهای سریع‌تر باردار شدن، نوشیدن آب به مقدار کافی است.

نوشیدن آب باعث می‌شود که تخمدان‌ها تقویت شوند. در این حالت شاهد تخمک بهتری هم خواهیم بود. نوشیدن آب باعث می‌شود که عمل لقاح یا همان ادغام دو سلول اسپرم و تخمک به بهترین شکل ممکن انجام شود. در این حالت هم شاهد بارداری سریع‌تری خواهیم بود.

 • مصرف اسیدهای چرب و امگا۳

ماهی منبع غنی امگا۳ به‌حساب می‌آید. توجه داشته باشید که مصرف اسیدهای چرب هم برای سوخت‌وساز بهتر بدن لازم و ضروری است. دانه‌های آجیل مانند پسته، بادام و… منبع بسیار خوبی برای این اسیدهای چرب و امگا۳ به‌حساب می‌آیند.

 • مصرف لبنیات

لبنیات منبع خوبی از کلسیم هستند. کلسیم هم برای استحکام استخوان‌ها و مفصل‌ها اهمیت بسیار زیادی دارد. پیشنهاد می‌دهیم که روزانه مقدار قابل توجهی کلسیم مصرف کنید. نوشیدن یک لیوان شیر، خوردن یک کاسه کوچک ماست و خوردن یک قوطی کبریت پنیر نیاز شما به کلسیم را برطرف می‌کند.

 • مصرف پروتئین

پروتئین‌ها در بدن به آمینواسید تجزیه می‌شوند. در واقع چیزی که بدن ما به آن نیاز دارد، آمینواسید است. مصرف پروتئین‌های حیوانی باعث می‌شود که نیاز بدن به آمینواسید برطرف شود.

 • مصرف فیبر را فراموش نکنید

فیبر به مقدار قابل توجهی در سبزیجات وجود دارد. هویج، کاهو، کلم و… منبع غنی از فیبر هستند. برای داشتن بدنی سالم باید مصرف فیبر را کاملاً جدی بگیرید. کمبود فیبر در بدن می‌تواند مشکلات گوارشی قابل توجهی را به همراه داشته باشد.

 • مصرف آنتی‌اکسیدان را جدی بگیرید

آنتی‌اکسیدان‌ها موادی هستند که باعث جلوگیری از ابتلا به انواع سرطان‌ها می‌شوند. پیشنهاد می‌دهیم که اگر به سلامت خودتان و نوزادی که می‌خواهید به دنیا بیاورید، اهمیت می‌دهید، مصرف آنتی‌اکسیدان‌ها را فراموش نکنید.

 • به خوردن صبحانه اهمیت بسیار زیادی بدهید

خوردن صبحانه بیشتر از آن چیزی که تصور می‌کنید برای بدن ضروری است. بعد از خواب ما دیگر هیچ‌چیزی نمی‌خوریم، حالا اگر صبحانه هم خورده نشود، به‌مرورزمان دچار افت فشار خواهیم شد. این مشکل برای بارداری اصلاً خوب نیست.

تغذیه مناسب و راهکاری سریع‌تر باردار شدن

راهکارهای سریع‌تر باردار شدن و ورزش

در مطالب بالا گفتیم که برای بارداری سریع‌تر و بهتر شما باید به‌صورت منظم ورزش کنید. الآن هم دقیقاً همین را میگوییم. حالا در اینجا می‌خواهیم شما را با جنبه دیگری از ورزش کردن آشنا کنیم. ورزش کردن فواید بسیار زیادی دارد که همه ما با آن آشنا هستیم و نیازی نیست که به آن بپردازیم.

حالا همین ورزش کردن، در صورتی می‌تواند تأثیرات مثبتی داشته باشد که به‌صورت نرمال انجام شود. باید دقت داشته باشید که انجام ورزش‌های سنگین نه‌تنها تأثیر مثبتی بر روی بارداری شما ندارد، بلکه تأثیر منفی هم خواهد داشت.

ورزش سنگین باعث می‌شود که تخمدان‌ها نتوانند به‌خوبی فعالیت کنند. حالا اگر تخمدان نتواند فعالیت کند، درنتیجه تخمک سالمی هم نخواهیم داشت. اگر تخمکی هم نداشته باشیم، ادغام و لقاحی هم صورت نخواهد گرفت.

به همین دلیل پیشنهاد می‌دهیم که اگر به دنبال راهکارهای سریع‌تر باردار شدن هستید، ورزش سنگین را حذف کنید. ورزش را به‌صورت نرمال و به‌اندازه در زندگی خود داشته باشید. این کار باعث می‌شود که سلامت جسمی خودتان را تأمین کند.

راهکارهای سریع‌تر باردار شدن و استرس

شاید برای شما جالب باشد که حالت‌های روحی، استرس و اضطراب هم از مواردی است که می‌تواند بروی بارداری شما تأثیر بگذارد. یکی از بهترین راهکارهای سریع‌تر باردار شدن این است که استرس و اضطراب را از خود دور کنید و آرامش روانی داشته باشید.

خوب باید بگوییم که استرس، آسیب‌های روحی، اضطراب، افسردگی و دیگر حالت‌های روحی، احتمال باردار شدن را کاهش می‌دهد. احتمالاً بپرسید که چطور این اتفاق می‌افتد. در پاسخ باید بگوییم که استرس، اضطراب و… باعث می‌شود که هورمون‌های زنان به‌خوبی تولید و ترشح نشود.

حالا هنگامی‌که هورمون‌های بدن زنان به‌خوبی تولید و ترشح نشوند، احتمال بارداری هم به‌شدت کاهش پیدا می‌کند. اگر شما هم می‌خواهید بارداری سریع و بدون مشکلی را تجربه کنید، پیشنهاد می‌دهیم که استرس و اضطراب خود را کاهش بدهید.

حفظ آرامش باعث می‌شود که هورمون‌ها بهتر ترشح شوند و همین موضوع سبب خواهد شد که باردار سریع‌تر انجام شود. خوردن دم‌نوش‌ها، تأمین ویتامین و دور شدن از فضای نامناسب باعث می‌شود که آرامش بیشتری داشته باشید.

راهکارهای سریع‌تر باردار شدن و استرس

پوزیشن بارداری و راهکارهای سریع‌تر باردار شدن

یکی دیگر از مواردی که برای راهکارهای سریع‌تر باردار شدن باید به آن توجه داشته باشید، پوزیشن مناسب در هنگام رابطه جنسی است. احتمالاً شما هم این‌طور تصور کنید که پوزیشن رابطه جنسی ارتباط چندانی با بارداری ندارد، درصورتی‌که این‌طور نیست.

در بعضی از پوزیشن‌های جنسی، شانس لقاح یعنی ترکیب تخمک و اسپرم بیشتر خواهد بود. شاید برای شما جالب باشد که روش‌های سنتی نزدیکی، احتمال ترکیب بهتر تخمک و اسپرم را بیشتر می‌کنند. به همین دلیل متخصصان پیشنهاد می‌دهند که اگر قصد بارداری دارید، از همان روش‌های سنتی برای رابطه جنسی خودتان کمک بگیرید.

در گذشته این تصور وجود داشت، پوزیشن‌هایی که در آن خانم پاهای خود را به سمت بالا می‌گیرد، احتمال بارداری را افزایش می‌دهد. بعد از مدتی این موضوع بین عوام رایج شد که این پوزیشن‌ها سرعت حرکت اسپرم را بیشتر کرده و به همین دلیل احتمال بارداری را افزایش می‌دهند.

در حال حاضر هیچ‌کدام از این نظریه‌ها ثابت نشده و همگی تصورات عموم مردم هستند که پایه و اساس علمی هم ندارند. تنها موردی که متخصصان برای بارداری خانم پیشنهاد می‌دهند، این است که بعد از رابطه جنسی بلند نشده و دراز بکشد.

البته تصور نکنید که ۲ یا ۳ دقیقه دراز کشیدن می‌تواند به بارداری شما کمک کند. متخصصان پیشنهاد می‌دهند که حداقل ۲۰ تا ۳۰ دقیقه خانم حرکت نکرده و دراز بکشد. در این مدت زمان تخمک و اسپرم بهتر می‌توانند با یکدیگر ادغام شده و لقاح انجام شود.

تقویت اسپرم و راهکاری سریع باردار شدن

تا به اینجا مطالبی که بیان کردیم، بیشتر در مورد خانم‌ها و در بعضی از موارد مربوط به آقایان بود. در اینجا می‌خواهیم به این موضوع بپردازیم که برای بارداری سریع‌تر آقایان باید چه کارهایی را انجام بدهند. توجه داشته باشید که برای بارداری سریع، آقایان به اسپرم‌های سالم و قوی نیاز خواهند داشت. حالا سؤال مهم اینجاست که چطور می‌توان اسپرم‌هایی سالم و قوی داشت؟ در ادامه اطلاعاتی در رابطه با این موضوع ارائه خواهیم داد.

 • لباس زیر تنگ ممنوع

خوب در ابتدا به یک موضوع ساده می‌پردازیم که شاید تصور کنید اصلاً اهمیتی ندارد، درصورتی‌که این‌طور نیست. پوشیدن لباس زیر، شلوارک و حتی شلوار تنگ باعث می‌شود که بیضه‌ها تحت فشار باشند. در چنین حالتی سلامت اسپرم‌ها به خطر می‌افتد. پیشنهاد می‌دهیم که از لباس زیرهای آزاد و راحت استفاده کنید.

 • استرس ممنوع

استرس، اضطراب، نگرانی‌های بی‌مورد و… همگی باعث می‌شود که اسپرم‌ها سلامت کافی و سرعت خوبی نداشته باشند. هنگامی‌که اسپرم سالم نباشد، احتمال بارداری به‌شدت کاهش پیدا می‌کند.

 • گرمای طاقت‌فرسا ممنوع

گرمای هوا باعث می‌شود که سرعت اسپرم‌ها کاهش پیدا کند. حالا هنگامی‌که یک اسپرم سرعت کافی نداشته باشد، نمی‌تواند خود را به سلول تخمک برساند و دیگر لقاحی هم انجام نخواهد شد.

 • حمام داغ را فراموش کنید

استفاده مکرر از آب داغ در حمام، سونا و جکوزی باعث می‌شود که سرعت اسپرم‌ها کاهش پیدا کند. همان‌طور که گفتیم این کاهش سرعت هم تأثیر منفی بر روی روند بارداری خواهد داشت.

 • ورزش کنید

ورزش کردن باعث می‌شود که اسپرم‌هایی سریع و سالم داشته باشید. داشتن این اسپرم‌ها احتمال بارداری را افزایش خواهند داد.

 • وزن نرمال داشته باشید

اضافه وزن و چاقی هم ازجمله عواملی است که باعث کاهش سرعت اسپرم‌ها می‌شود. البته در مورد لاغری هنوز هیچ تئوری خاصی وجود ندارد که سرعت اسپرم‌ها را کاهش یا افزایش می‌دهد. به‌طورکلی پیشنهاد می‌دهیم که وزن نرمالی داشته باشید و در صورت داشتن اضافه وزن، حتماً برای برطرف کردن آن اقدام کنید.

 • مصرف دخانیات و مواد مخدر را کنار بگذاری

دخانیات مانند سیگار، قلیان، مواد روان‌گردان و به‌طورکلی هر نوع ماده مخدری سبب کاهش سرعت اسپرم‌ها خواهد شد. توجه داشته باشید که این موضوع می‌تواند بر روی سلامت اسپرم‌ها هم تأثیر منفی داشته باشد.

 • مصرف مشروبات الکی را کاهش بدهید

الکل هم ازجمله موادی است که بر روی سرعت اسپرم‌ها تأثیر منفی خواهد داشت. پیشنهاد می‌دهیم که برای داشتن اسپرم‌هایی سریع و سالم، مصرف مشروبات الکی را به‌شدت کاهش بدهید.

تقویت اسپرم و راهکاری سریع باردار شدن

نتیجه‌گیری

در مطالب بالا سعی بر این داشتیم که در مورد راهکارهای سریع‌تر باردار شدن مطالبی را بیان کنیم. در ابتدا به این موضوع پرداختیم که انجام معاینات پزشکی تا چه اندازه اهمیت داشته و به‌هیچ‌عنوان نباید این کار را فراموش کنید.

در ادامه موارد کلی که می‌تواند بر روی بارداری شما تأثیر مثبت داشته باشند را شرح دادیم. در این قسمت توضیحاتی مختصر و البته بسیار مفید در مورد هرکدام از عوامل هم بیان کردیم. توجه به همین توضیحات مختصر هم می‌تواند کمک بسیار زیادی به شما داشته باشد.

در ادامه مطالب عواملی که جزء راهکارهای سریع‌تر باردار شدن به‌حساب می‌آیند را به‌طور جداگانه بیان کرده و توضیحاتی کامل و جامع در مورد هرکدام از آن‌ها ارائه دادیم. این توضیحات هم به شما کمک می‌کند که سبک زندگی خود را تغییر بدهید.

در مورد پوزیشنهای رابطه جنسی و ارتباط آن‌ها با راهکارهای سریع‌تر باردار شدن هم مطالب مهمی را بیان کردیم. دراز کشیدن خانم بعد از رابطه جنسی باعث می‌شود که شانس بارداری افزایش پیدا کند. به همین دلیل پیشنهاد می‌دهیم که اگر قصد باردار شدن دارید، حتماً بعد از  رابطه ۲۰ تا ۳۰ دقیقه دراز بکشید.

به‌طورکلی باید به این موضوع دقت داشته باشید که راهکارهای سریع‌تر باردار شدن فقط مخصوص خانم‌ها نیست. آقایان هم باید به سلامت و سرعت اسپرم خود اهمیت بدهند. در انتهای مطالب در مورد روش‌هایی که باعث سلامت اسپرم می‌شود هم توضیحاتی را ارائه دادیم.

برای بارداری سریع‌تر خانم و آقا هر دو باید به سبک زندگی خود توجه خاصی داشته باشند. داشتن تخمک و اسپرم سالمی تضمین‌کننده بارداری سریع و آسوده است. اگر هر سؤال دیگری در مورد این موضوع دارید آن را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت به آن پاسخ دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *